POLSKIE Maratony.PL  
15.06.2024.
bydgoska setka
V Nocny Maraton Kanału BydgoskiegoW niedzielę 13.06 zakończył się "V Międzn. Bieg - Ster na Bydgoszcz", który jest niewątpliwie kontynuacją czterech poprzednich „Nocnych Maratonów Kanału Bydgoskiego” i zgodnie z tradycją też rozgrywany był nocą z 12/13.06!
 
VI Maraton Lednicki za nami
VI MARATON LEDNICKIXIV Ogólnopolskie Spotkania Młodych na Lednicy, które odbyło się 5 czerwca, zapisało się pod znakiem słonecznej pogody i tysięcy młodych ludzi na Polach Lednickich. Tematem spotkania była kobieta, jako dar i tajemnica.
 
Akcja treningowa przed Maratonem Warszawskim
32. Marataon Warszawski
Chopin City Marathon
Już 31 maja rusza coroczna akcja treningowa – pod okiem zespołu naszych ekspertów będziesz mógł w pełni profesjonalnie przygotować się do startu w 32. Maratonie Warszawskim! Od poniedziałku  31.05 rozpoczyna się nowa akcja treningowa, której celem jest jak najlepsze przygotowanie biegaczy do pokonania 26 września „królewskiego dystansu”.
 
Malta Trail Running – cykl nabiera rozpędu
Salomon Trail Running - MALTA
fot. Piotr Kosmala
Ładna wiosna ma dużo plusów, ale są też minusy – na poznańskiej Malcie biegacze zawodów z serii Salomon Trail Running przekonali się o jednym i drugim. Pogoda w sobotę 22 maja dopisała: na trasie słońce schowało się za chmurami i nie dokuczało uczestnikom, a wyszło wtedy, gdy wręczano  nagrody.
 
Gdynia pokazała górski charakter
Gringo Trail Running, Gdynia
fot. archiwum
Trójmiasto to nie tylko morze, piasek i Neptun, to też góry! Wprawdzie nie wysokie, ale jak na okolicę – najlepsze z możliwych. W niedzielę 9 maja na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni rozegrano trzecią edycję cyklu biegów Salomon Trail Running - Gringo.
 
Relacja z biegu ulicznego - Silesia Marathon
SILESIA MARATHON.FOTO W GALERII . W dniu 3 maja 2010 roku odbył się kolejny bieg uliczny pod nazwą SILESIA MARATHON. Tegoroczny bieg był drugim maratonem na Górnym Śląsku. Mimo kłopotów jakie mieli organizatorzy z organizacją imprezy udało się ją przeprowadzić. Niestety nie na ubiegłorocznej trasie i przy współudziale trzech miast
 
Grupy biegowe Salomon Trail Running
Grupy biegowe Salomon Trail Running
fot. archiwum
Każdy może dołączyć! Na początku kwietnia zaczęliśmy nowy, biegowy projekt – wspólne treningi w ramach przygotowań do biegów z cyklu Salomon Trail Running. W trzech miastach Polski nasi trenerzy, zawodnicy zespołu Speleo Salomon (zwyciężyli min. w Biegu Rzeźnika w 2009 roku) prowadzą grupy osób, które chcą się ruszać poza asfaltowymi ścieżkami.
 
The first Pole, North Pole Marathon Finisher
Wreszcie koniec! North Pole Maraton 2010
fot. archiwum
Od 8 kwietnia do grona tych, którzy ukończyli maraton na Biegunie Pólnocnym zaliczyć można naszego rodaka, Jest nim Krzysztof Szachna, który lubi biegać w ciekawych miejscach i ekstremalnych warunkach. Jak mówi Krzysiek, jest coś magicznego w miejscu gdzie szerokość geograficzna wynosi 90 stopni.
 
6th Baikal International Ice Running Marathon
6th Baikal International Ice Running Marathon, Małgorzata Dziobkowska
fot. archiwum
VI Lodowy Bajkał Maraton 2010. Możliwość przebiegnięcia po zamarzniętym najgłębszym jeziorze świata na Syberii to kuszące wyzwanie dla każdego biegacza. Nasz team kobiecy w składzie Sylwia Borkowska i Małgorzata Dziobkowska zdecydował się wziąć udział w tym niezwykłym i wyjątkowym biegu.
 
Dotychczas był tylko nieugięty i twardy
Spartathlon 2009
fot. archiwum
Gdy po Mistrzostwach Polski w biegu 24. godzinnym w Rudzie Śląskiej (2009) zapytałem retorycznie Andrzeja Urbaniaka o najbliższe plany, usłyszałem wypowiedziane pewnym głosem - "wymarzony i długo oczekiwany Spartathlon", 25 września tego roku".
 
Nordic Walking Worldchampionships 2009
Nordic Walking Worldchampionships 2009
fot. archiwum
W dniach od 11 do 13 września'09 w Austrii w Petzen Region Lake Klopeiner w Południowej Karyntii odbyły się II Mistrzostwa Świata w Nordic Walking.
 
Regaty Pamięci
12. września nasz portal wystawił załogę w "X Regatach Pamięci" na Zalewie Koronowskim, w klasie T2.
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 647 - 658 z 658
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside