POLSKIE Maratony.PL  
06.02.2023.
Gdynia pokazała górski charakter
Gringo Trail Running, Gdynia
fot. archiwum
Trójmiasto to nie tylko morze, piasek i Neptun, to też góry! Wprawdzie nie wysokie, ale jak na okolicę – najlepsze z możliwych. W niedzielę 9 maja na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni rozegrano trzecią edycję cyklu biegów Salomon Trail Running - Gringo.
 
Relacja z biegu ulicznego - Silesia Marathon
SILESIA MARATHON.FOTO W GALERII . W dniu 3 maja 2010 roku odbył się kolejny bieg uliczny pod nazwą SILESIA MARATHON. Tegoroczny bieg był drugim maratonem na Górnym Śląsku. Mimo kłopotów jakie mieli organizatorzy z organizacją imprezy udało się ją przeprowadzić. Niestety nie na ubiegłorocznej trasie i przy współudziale trzech miast
 
Grupy biegowe Salomon Trail Running
Grupy biegowe Salomon Trail Running
fot. archiwum
Każdy może dołączyć! Na początku kwietnia zaczęliśmy nowy, biegowy projekt – wspólne treningi w ramach przygotowań do biegów z cyklu Salomon Trail Running. W trzech miastach Polski nasi trenerzy, zawodnicy zespołu Speleo Salomon (zwyciężyli min. w Biegu Rzeźnika w 2009 roku) prowadzą grupy osób, które chcą się ruszać poza asfaltowymi ścieżkami.
 
The first Pole, North Pole Marathon Finisher
Wreszcie koniec! North Pole Maraton 2010
fot. archiwum
Od 8 kwietnia do grona tych, którzy ukończyli maraton na Biegunie Pólnocnym zaliczyć można naszego rodaka, Jest nim Krzysztof Szachna, który lubi biegać w ciekawych miejscach i ekstremalnych warunkach. Jak mówi Krzysiek, jest coś magicznego w miejscu gdzie szerokość geograficzna wynosi 90 stopni.
 
6th Baikal International Ice Running Marathon
6th Baikal International Ice Running Marathon, Małgorzata Dziobkowska
fot. archiwum
VI Lodowy Bajkał Maraton 2010. Możliwość przebiegnięcia po zamarzniętym najgłębszym jeziorze świata na Syberii to kuszące wyzwanie dla każdego biegacza. Nasz team kobiecy w składzie Sylwia Borkowska i Małgorzata Dziobkowska zdecydował się wziąć udział w tym niezwykłym i wyjątkowym biegu.
 
Dotychczas był tylko nieugięty i twardy
Spartathlon 2009
fot. archiwum
Gdy po Mistrzostwach Polski w biegu 24. godzinnym w Rudzie Śląskiej (2009) zapytałem retorycznie Andrzeja Urbaniaka o najbliższe plany, usłyszałem wypowiedziane pewnym głosem - "wymarzony i długo oczekiwany Spartathlon", 25 września tego roku".
 
Nordic Walking Worldchampionships 2009
Nordic Walking Worldchampionships 2009
fot. archiwum
W dniach od 11 do 13 września'09 w Austrii w Petzen Region Lake Klopeiner w Południowej Karyntii odbyły się II Mistrzostwa Świata w Nordic Walking.
 
Regaty Pamięci
12. września nasz portal wystawił załogę w "X Regatach Pamięci" na Zalewie Koronowskim, w klasie T2.
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 628 - 635 z 635
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside