POLSKIE Maratony.PL  
30.05.2024.
Święto Ceramiki na Sportowo - RELACJA
XVI Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2010 NA SPORTOWO
fot. archiwum
W ramach XVI Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2010 NA SPORTOWO, 22.08
odbyło się kilka biegów.
 
Ósma edycja STR - zakończona
Salomon Trail Running
fot. Piotr Kosmala
Pogoda w tym roku lubi nierozpieszczać. Nie było też inaczej podczas odbywającej się w ostatni weekend ósmej edycji cyklu Salomon Trail Running – Biegu o Złote Kierpce w Szczyrku.
 
KONIEC Z NUDĄ
TEAM magazyn dla aktywnie spędzających czas wolny
http://www.team-media.org/
Zapowiedzi imprez, wyprawy, relacje, szkolenia, kontakty do organizatorów
, nfo-serwis Z ogromnej liczby wszelkiego rodzaju organizacji komercyjnych i klubowych podejmujących tematykę aktywnego wypoczynku, nie sposób wyłonić te, które zasługują na uwagę pod względem ciekawej oferty programowej.
 
Konkurs zakończony
AKTUALNY MISTRZ ŚWIATA W MARATONIE ABEL KIRUI I ANDRZEJ DERFERT WŁAŚCICIEL MARKI
POLSKIE Maratony.PL
Zakończył się konkurs Fundacji "Maraton Warszawski", organizatora 32. Maratonu Warszawskiego, i firmy  Adidas - jednego ze sponsorów tego wydarzenia.
 
Puchar Śląska Spokey Nordic Walking
Puchar Śląska Spokey Nordic Walking
logo
Kolejna IV edycja tej imprezy odbyła się 7 sierpnia w Złotym Stoku, gdzie na uczestników czekała ciekawa trasa, która przebiegała lasami, niezwykle urokliwym kamieniołomem i uliczkami zabytkowego miasta. Kolejne zawody
21.08.
 
GRAND PRIX - ŁUBIANKA CROSS
Grand Prix - Łubianka Cross o Puchar Wójta Gminy Łubianka
fot. archiwum
Grand Prix - Łubianka Cross o Puchar Wójta Gminy Łubianka odbywa się od roku 2005. Do cyklu zalicza się 12 imprez biegowych organizowanych od stycznia do grudnia. Dwie imprezy posiadają już blisko dziesięcioletnią tradycję
. Kolejny bieg 19.08.
 
Nie zawsze jest pięknie, nowe buty,. Berlin, wyjazdy!
Nie zawsze jest pięknie, nowe buty,. Berlin, wyjazdy!
fot. autor
Ten tekst przechodził z rąk do rąk. W końcu zapadła decyzja - publikujemy i to w całości! Niech ci słabsi z końca stawki a nawet chorzy też mają szansę opowiedzieć o swoich zmaganiach. W tym tekście jest wszystko - literatura, pasja i choroba. Jak widać nie zawsze jest gładko, pięknie i z górki!
 
Wokół Czterech Jezior - relacja
III Bieg Turystyczny Czterech Jezior
fot. archiwum
Wydarzenia sportowe z dnia 18 lipca, pozostawiły nie tylko znaczący ślad w pamięci wszystkich uczestników, ale w ogromnej mierze przyczyniły się także do powstania przekonania, iż Skórcz tego dnia stał się sportowym Centrum Kociewia.
 
21. Bieg Władysława Jagiełły - koniec
21. Bieg Władysława Jagiełły
fot. archiwum
21. Bieg Władysława Jagiełły, zakończony. Zdjęcia i wyniki można obejrzeć na witrynie organizatora Gminy Pobiedziska .
 
Upalne rajdowanie – On-Sight Adventure Race zakończony!
Rajd Przygodowy On-Sight Adventure Race
fot. archiwum
O 12.00 w nocy z soboty na niedzielę z 3. na 4. lipca zakończyło się ściganie na trasach Rajdu Przygodowego On-Sight Adventure Race.
 
Najtrudniejszy maraton w Polsce - RELACJA
Maraton Gór Stołowych
fot. Moniki Strojny
Relacja w kilku zdaniach z najtrudniejszego maratonu w Polsce - 42 km i ponad 2500 metrów przewyższenia, a czas najlepszego zawodnika na mecie: 4h 18 minut!!
 
Kiedy i gdzie darmowe Nordic Walking w Poznaniu?
Trening Nordic Walking na poznańskim Morasku
fot. archiwum
Prawie 100 osób wzięło udział w pierwszym bezpłatnym treningu Nordic Walking na poznańskim Morasku. Tych, którzy wakacje planują spędzić w mieście, organizatorzy zapraszają na kolejne spotkania.
 
Rekord trasy w Biegu na Żar!
Żar 2010, Bielsko Biała
fot. archiwum
Bieg należy do cyklu Salomon Trail Running . A oto relacja. Pochmurne niebo nad Czernichowem nie zapowiadało zbyt słonecznego dnia. Spodziewaliśmy się raczej wilgoci pod stopami i z nieba.
 
Bieg w Garwolinie – powiedz STOP przemocy zakończony
Pierwszy bieg w Garwolinie – powiedz STOP przemocy zakończony
fot. archiwum
Pierwszy bieg w Garwolinie – powiedz STOP przemocy zakończony. 20 czerwca, w niedzielę o godzinie 12, podczas corocznych obchodów Dni Garwolina z Avon odbył się pierwszy uliczny bieg pod hasłem "Avon kontra przemoc - biegnij w Garwolinie".
 
konkurs fotograficzny
Silesia Marathon, konkurs fotograficzny
fot. archiwum
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Razem z Silesia Marathon". Do 30 września czekamy na Wasze zdjęcia z zawodów, treningów lub wykonane w ciekawym miejscu w kraju i na świecie.
 
100 DNI do startu
32. MARATON WARSZAWSKI100 dni do startu – rusza finałowe odliczanie przed 32. Maratonem Warszawskim! Na 100 dni przed strzałem startera 32. Maratonu Warszawskiego rozpoczynamy przygotowania. Już w piątek znajdziecie na naszej stronie nowy 100-dniowy plan treningowy!
 
bydgoska setka
V Nocny Maraton Kanału BydgoskiegoW niedzielę 13.06 zakończył się "V Międzn. Bieg - Ster na Bydgoszcz", który jest niewątpliwie kontynuacją czterech poprzednich „Nocnych Maratonów Kanału Bydgoskiego” i zgodnie z tradycją też rozgrywany był nocą z 12/13.06!
 
VI Maraton Lednicki za nami
VI MARATON LEDNICKIXIV Ogólnopolskie Spotkania Młodych na Lednicy, które odbyło się 5 czerwca, zapisało się pod znakiem słonecznej pogody i tysięcy młodych ludzi na Polach Lednickich. Tematem spotkania była kobieta, jako dar i tajemnica.
 
Akcja treningowa przed Maratonem Warszawskim
32. Marataon Warszawski
Chopin City Marathon
Już 31 maja rusza coroczna akcja treningowa – pod okiem zespołu naszych ekspertów będziesz mógł w pełni profesjonalnie przygotować się do startu w 32. Maratonie Warszawskim! Od poniedziałku  31.05 rozpoczyna się nowa akcja treningowa, której celem jest jak najlepsze przygotowanie biegaczy do pokonania 26 września „królewskiego dystansu”.
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 628 - 646 z 655
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside