POLSKIE Maratony.PL  
13.07.2024.
Sky Tower Run 2018 – ostatnie wolne miejsca Drukuj Poleć znajomemu
Sky Tower Run 2017
Sky Tower Run 2017
Zostały ostatnie wolne miejsca na bieg po schodach Sky Tower Run 2018

 

 

 

Monika Dubec

Sky Tower Run 2018
Sky Tower Run 2018
Zatem nie warto zwlekać z zapisami. Zgłoś się dziś i sprawdź, w jakim czasie pokonasz 1142 schody Sky Tower. Mistrzostwa Polski w biegu po schodach wystartują 26 maja o godzinie 10:00. Sky Tower Run w sportowych kalendarzach wielu zawodowych sportowców, jak i amatorów biegania jest już pozycją obowiązkową. Nic więc dziwnego, że na liście biegu zostały ostatnie wolne miejsca. 
Przypomnijmy: Mistrzostwa Polski w biegu po schodach rozegrane zostaną 26 maja 2018 r. Trasa biegu prowadzić będzie na 49. piętro Sky Tower, co oznacza, że uczestnicy zawodów do pokonania będą mieli 1142 schody po lewoskrętnej klatce schodowej. W tym roku zawodnicy startować będą w poszczególnych grupach według kolejności nadanych numerów startowych. Wypuszczani będą kaskadowo, co 20 sekund. Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy z koszulką techniczną (w kolorze morskim dla Pań, granatowym dla Panów) oraz pamiątkowy medal po dotarciu na 49. piętro Sky Tower. W startpacku nie zabraknie też upominków od partnerów wydarzenia.

 

- Tegoroczne zawody zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Swój życiowy rekord będzie chciał pobić Piotr Łobodziński, który dwa lata temu wbiegł na 49. piętro Sky Tower w czasie 4:52. Jednak inni zawodnicy już zapowiedzieli, że nie poddadzą się tak łatwo w walce o 1. miejsce. Bardzo widowiskowo zapowiadają się także rozegrane w ramach Sky Tower Run 2018 Mistrzostwa Polski Strażaków, zwłaszcza w kategorii w mundurach bojowych - mówi Jacek Urbanowicz z Pro-Run Wrocław.

Wspólną rozgrzewkę przed zawodami poprowadzą instruktorzy Fitness Academy. Poza tym dla wszystkich uczestników biegu na 1. piętrze Sky Tower udostępniona zostanie  tzw. strefa chillout, w której będą mogli poddać się zabiegom rozluźniającym. Wykonywać je będą masażyści z Centrum Edukacji i Biznesu Żak.

- W tym roku organizujemy piątą edycję Sky Tower Run. Ponownie w randze Mistrzostw Polski. Mamy nadzieję na komplet zawodników, zdrową sportową rywalizację i świetną zabawę. Zachęcamy wszystkich do pokonania 49 pięter Sky Tower, ale także do kibicowania swoim faworytom - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Tylko do 23 maja można zgłaszać swój udział w Sky Tower Run 2018 za pośrednictwem formularza zamieszczonego na www.skytowerrun.pl. Później będzie to możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów, które będzie działać od 24 do 26 maja na parterze Sky Tower.

Organizatorem Mistrzostw Polski w biegu po schodach jest Pro-Run Wrocław, gospodarzem Sky Tower SA, a sponsorem LC Corp SA. Patronami medialnymi Sky Tower Run 2018 są: Radio Wrocław, Gazeta Wyborcza Wrocław, TuWroclaw.com, polskiemaratony.pl i Sportowywroclaw.pl. Partnerami: Fitness Academy, DepilConcept, Cisowianka, Sonko, Subway, Lech Free, Centrum Edukacji i Biznesu ŻAK, SkyBowling, OH KINO i Egurrola Dance Studio.

Regulamin biegu  dostępny jest na www.skytowerrun.pl


 O SKY TOWER

Sky Tower Run 2017
Sky Tower Run 2017
Sky Tower Run 2017
Sky Tower Run 2017

Sky Tower wyróżnia się przede wszystkim znakomitą lokalizacją. To najwyższy i jedyny tego typu kompleks architektoniczny w kraju. Sky Tower posiada bardzo rozbudowaną i unikalną na rynku strefę rozrywki oraz rekreacji otwartą do późnych godzin nocnych - Klienci mogą korzystać z oferty najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Relaks i aktywność zapewnia Fitness Academy, czyli nowoczesny fitness i SPA oraz Loty Marzeń. W Sky Tower działa także pierwsza w regionie szkoła tańca Agustina Egurroli - Egurrola Dance Studio Wrocław, oferująca zajęcia dla osób w każdym wieku. Dużym atutem są również restauracje oraz kawiarnie oferujące bardzo ciekawe i zróżnicowane menu. Lokale gastronomiczne zlokalizowane przy ulicy Powstańców Śląskich są otwarte również po zamknięciu obiektu. Na parterze można skosztować kuchni amerykańskiej i śródziemnomorskiej i japońskiej, a na I piętrze włoskiej, polskiej oraz fusion. Miłośnicy najsmaczniejszych i wyjątkowych lodów powinni koniecznie odwiedzić lodziarnię Choice. W Sky Tower znajdują się też znane gastronomiczne marki sieciowe McDonald’s i Subway oraz kawiarnie Starbucks, Costa Coffee oraz Soul Cafe. Warto wspomnieć również o pełnym wachlarzu punktów usługowych: poczta, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, salon fryzjerski czy biuro podróży. Na I piętrze znajduje się największa w Europie instalacja interaktywna. Wielkoformatowa ściana multimedialna to przede wszystkim nowa forma komunikacji z odbiorcą. Dzięki adaptacji wyświetlanych na nośnikach efektów interaktywnych odbiorca może ruchem sterować wyświetlane treści, np.: grać w gry, zdobywać wiedzę, oglądać transmisje meczów czy projekcje filmów. Wyjątkowość tej realizacji podkreśla także jej rozmiar - do instalacji i zabudowy systemów wykorzystano ponad 2.000 śrub, 4 km kabli i 3 tony szkła.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside