30.05.2024.
Ujeżdżanie świni Drukuj Poleć znajomemu
Alex i Król
Alex i Król
„… wkładałem buty biegowe i wychodziłem z domu. Biegałem z zerwanym ścięgnem Achillesa, z biegunką, w gorączce.

 

 

 

Andrzej Derfert

 

KRÓL
KRÓL

"Inni się zatrzymują. Mają idealne usprawiedliwienie. Ciężko znaleźć kogoś, kto powie biegnij, przełam to! A ja uważam, że trzeba przekraczać siebie. Bo ludzki organizm nie jest do końca zbadany. To jakieś domysły lekarzy, że możemy tyle i ani trochę więcej. Z przyjemnością im zaprzeczam”

To oczywiście cytat umieszczony na okładce książki „Wytrwać w biegu”. Wczoraj w Wituni (23.11.19) w ramach Witunia Weekend Maraton, swój 100. maraton pokonała Aleksa Alex Motylska! W kolejny dzień swój 700. maraton będzie pokonywał Ryszard Kałaczyński. Imprezy biegowe w Wituni, które mają swoją kulminację w dawnym sklepie (dziś biuro, noclegownia i kuchnia) to zawsze kameralne spotkanie w doborowym towarzystwie, okraszone życzliwością, sympatią i radością!

 

Wszystko o WWM wraz z pięknymi filmami wspominkowymi i aktualnym wraz z ujeżdżaniem świni znajdziecie tu: https://www.facebook.com/wituniaweekendmaraton/

Przypomnijmy, że Aleksa jest rekordzistką świata w biegu 48 godzinnym w kategorii U23!

THE KING
THE KING
THE KING
THE KING
THE KING
THE KING

 

 

 

 

 

 

Aleka Alex Motylska
Aleka Alex Motylska

Przy tej okazji chcę przypomnieć, że Ryszard jest zwycięzcą 10. edycji konkursu TRAVELERY najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce!. Rysiek wygrał w kategorii Wyczyn Roku – za pionierskie podjęcie wyjątkowego wyzwania w dziedzinie podróży, eksploracji lub sportów ekstremalnych! To był rok 2015.

Co dziś. Ano Król jest w wyśmienitej formie i chodzi mu po głowie niesamowity pomysł. Nie chcę o tym pisać bo to kosmos i za bardzo nie wiem jak to ma wyglądać logistycznie. Myślę, że mentalnie jest gotowy, teraz tylko musi namówić do tego ciało! Musi też zadbać o serwis, rowery, masażystów i milion innych spraw bo to już nie są przelewki!

Ryszard już raz złamał prawo Greena czyli, że „Wszystko jest możliwe pod warunkiem, że nie wiesz o czym mówisz” Ryszard podejmując wyzwanie 366/366 wiedział o czym mówił!

ujeżdżanie świni
ujeżdżanie świni

 

 

 

 

 

 

A ujeżdżanie świni to coś równie niemożliwego jak właśnie projekt Witunia 366!

 

Galeria z pierwszego dnia 100/700 maraton

Link do TRAVELER’ów

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside