POLSKIE Maratony.PL  
19.04.2024.
Dużo chętnych na Sky Tower Run 2018 Drukuj Poleć znajomemu
Sky Tower 2017
Sky Tower 2017

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w biegu po schodach cieszą się dużym zainteresowaniem. Z dnia na dzień przybywa chętnych, by wbiec w maju na 49. piętro Sky Tower.

 

 

 

 

 

Monika Dubec

Sky Tower 2018
Sky Tower 2018
Sky Tower 2017
Sky Tower 2017

Dołącz do nich i Ty. Liczba miejsc na Sky Tower Run jest ograniczona, a zawody odbędą się już 26 maja.

Mistrzostwa Polski w biegu po schodach zorganizowane zostaną 26 maja 2018 r. Tradycyjnie trasa zawodów prowadzić będzie na 49. Piętro Sky Tower, co oznacza, że trzeba będzie pokonać 1142 schody. 

Dwa lata z rzędu dystans ten najszybciej pokonał Piotr Łobodziński. W 2017 r. wbiegł na szczyt w czasie 04:55,28. Jak będzie w tym roku? - Oczywiście będę chciał poprawić swój wynik, dlatego już zaczynam trenować, by w jak najlepszej formie pojawić się na starcie. Jednak jak wiadomo, to są zawody i wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że konkurencja będzie duża - mówi Piotr Łobodziński. W tym roku zawodnicy startować będą w poszczególnych grupach według kolejności nadanych numerów startowych. Wypuszczani będą kaskadowo, co 20 sekund. Każdy z nich otrzyma pakiet startowy z koszulką techniczną (w kolorze morskim dla Pań, granatowa dla Panów) oraz pamiątkowy medal. - Cieszymy się, że dla wielu osób Sky Tower Run stał się imprezą, którą na stałe wpisali w swoje sportowe kalendarze. Mamy nadzieję, że tegoroczny Sky Tower Run odbędzie się sprawnie, w miłej sportowej atmosferze i z nowymi rekordami. Serdecznie zapraszamy do Sky Tower 26 maja zawodników i wszystkich kibiców - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Mistrzostwa Polski strażaków

W ramach Sky Tower Run zorganizowane zostaną również Mistrzostwa Polski strażaków w mundurach bojowych pań i panów. Strażacy, którzy zapiszą się na bieg zobowiązani są mieć ze sobą: ubranie typu NOMEX lub inny ubiór specjalny, rękawice, hełm, maskę powietrzną, aparat powietrzny oraz gumowe buty. - Dla strażaków to znakomita okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i kondycję. Nigdy nie wiadomo, kiedy i w jakich warunkach będą musieli pracować. Dlatego też na nasze zawody przyjeżdżają ekipy z całej Polski. W tym roku będzie podobnie - mówi Jacek Urbanowicz z wrocławskiego Stowarzyszenia Pro-Run. 

Zapisy na Sky Tower Run 2018 prowadzone są do 23 maja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na www.skytowerrun.pl. Później będzie to możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów w Sky Tower.

Organizatorem Mistrzostw Polski w biegu po schodach jest Pro-Run Wrocław, gospodarzem Sky Tower SA. Regulamin biegu  dostępny jest na www.skytowerrun.pl. Patronami medialnymi Sky Tower Run 2018 są: Radio Wrocław, Gazeta Wyborcza Wrocław, TuWroclaw.com i Sportowywroclaw.pl. Partnerami: Fitness Academy, DepilConcept, Cisowianka, Sonko, Lech Free. 

O SKY TOWER

Sky Tower wyróżnia się przede wszystkim znakomitą lokalizacją w najwyższym i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w kraju. Sky Tower posiada bardzo rozbudowaną i unikalną na rynku strefę rozrywki oraz rekreacji otwartą do późnych godzin nocnych - Klienci mogą korzystać z oferty najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Relaks i aktywność zapewnia Fitness Academy, czyli nowoczesny fitness i SPA. W Sky Tower działa także pierwsza w regionie szkoła tańca Agustina Egurroli - Egurrola Dance Studio Wrocław, oferująca zajęcia dla osób w każdym wieku. Dużym atutem są również restauracje oraz kawiarnie oferujące bardzo ciekawe i zróżnicowane menu. Lokale gastronomiczne zlokalizowane przy ulicy Powstańców Śląskich są otwarte również po zamknięciu obiektu. Na parterze można skosztować kuchni amerykańskiej i śródziemnomorskiej i japońskiej, a na I piętrze włoskiej, polskiej oraz fusion. Miłośnicy najsmaczniejszych i wyjątkowych lodów powinni koniecznie odwiedzić lodziarnię Choice. W Sky Tower znajdują się też znane gastronomiczne marki sieciowe McDonald’s i Subway oraz kawiarnie Starbucks, Costa Coffee oraz Soul Cafe. Warto wspomnieć również o pełnym wachlarzu punktów usługowych: poczta, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, salon fryzjerski czy biuro podróży. Na I piętrze znajduje się największa w Europie instalacja interaktywna. Wielkoformatowa ściana multimedialna to przede wszystkim nowa forma komunikacji z odbiorcą. Dzięki adaptacji wyświetlanych na nośnikach efektów interaktywnych odbiorca może ruchem sterować wyświetlane treści, np.: grać w gry, zdobywać wiedzę, oglądać transmisje meczów czy projekcje filmów. Wyjątkowość tej realizacji podkreśla także jej rozmiar - do instalacji i zabudowy systemów wykorzystano ponad 2.000 śrub, 4 km kabli i 3 tony szkła.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside