POLSKIE Maratony.PL arrow Trener radzi  
30.05.2024.
Trener Jacek Chmiel radzi Drukuj Poleć znajomemu

Trener Jacek Chmiel wspólnie z małżonką Joanną zdradzą Wam w krótkich i nie tylko oraz rzeczowych artykułach, podstawowe zagadnienia dotyczące biegów długich.. Z czasem przejdą do bardziej zaawansowanych technik i treningów.

Chętnie też odpowiedzą na Wasze zapytania, ale uwaga, na konkretne plany treningowe się nie nastawiajcie. To sprawa indywidualna i nie do załatwienia na odległość.

Obóz treningowy, przed maratonem w Warszawie

Cracovia Maraton już 17 kwietnia! PORADY DLA "SPRINTERÓW"

Czas pomyśleć o suplementach diety!

Zima w odwrocie – czas zweryfikować nasz trening.

Nadchodzi zima.........ale czy zła?

Regeneracja po treningu

Kiedy rozpocząć bieganie

Jak się ubierać

Nawadnianie, – co, jak i ile pić

Odżywianie biegacza

Intensywność treningu biegacza

Mądre wykorzystanie intensywności w treningu biegacza

Co nieco o diecie jesienią

Intensywność w cyklu treningowym

 

Joanna Chmiel (2:35,07) - czołowa zawodniczka kraju w biegach długodystansowych, reprezentantka Polski w latach 1996-2009. Mistrzyni Polski w maratonie. Dwukrotnie wygrywała maraton w Las Vegas. Zwyciężyła również m.in. w Genewie, Utrechcie, Bonn, Trynidad i Tobago, Tuluzie. Zajęła IV miejsce w jednym z największych maratonów na świecie w Amsterdamie. Na podium stawała też w Barcelonie, Dublinie, Mediolanie, Bangkoku, Lozannie i Walencji.

Jacek Chmiel - Absolwent AWF Poznań, ukończył dwa fakultety: trenerski - lekkoatletyka i nauczycielski - wychowanie fizyczne. Posiada dodatkowe specjalizacje z koszykówki, siatkówki, pływania i gimnastyki sportowej. Od lat związany z ŁKS Łódź - wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich.

 

e-mail,    witryna Trener Osobisty
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside