POLSKIE Maratony.PL  
04.12.2022.
100 DNI do startu Drukuj Poleć znajomemu
32. MARATON WARSZAWSKI100 dni do startu – rusza finałowe odliczanie przed 32. Maratonem Warszawskim! Na 100 dni przed strzałem startera 32. Maratonu Warszawskiego rozpoczynamy przygotowania. Już w piątek znajdziecie na naszej stronie nowy 100-dniowy plan treningowy!

Znakomity południowoafrykański trener Norrie Williamson, znany polskim biegaczom m. in. z łamów miesięcznika „BIEGANIE”, przygotował specjalnie dla uczestników 32. Maratonu Warszawskiego nowy plan treningowy. Plan powstał z myślą o tych, którzy już trochę biegają i chcą wykorzystać na maratońskie przygotowania pozostałe do startu 100 dni. Zajrzyj w piątek, 18 czerwca, do działu „Trening”! Dodatkowe wsparcie treningowe ze strony Norriego można będzie uzyskać za pośrednictwem Twittera oraz w jego artykułach treningowych, które będą pojawiać się na stronie maratonu.

 

Kontynuujemy – przy wsparciu naszych pozostałych ekspertów – akcję treningową przed startem w 32. Maratonie Warszawskim. Osoby przygotowujące się do startu w 32. Maratonie Warszawskim mają możliwość otrzymania bezpłatnych porad treningowych, startowych, zdrowotnych i dietetycznych. Zapraszamy do zakładki „Trening” na stronie http://www.maratonwarszawski.com i do zapoznania się z naszymi ekspertami. Jeśli chcesz zadać im pytanie, pisz do nas na adres info@maratonwarszawski.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie.

 

Z okazji maratońskiej „studniówki” w środę 16 czerwca wspólnie z naszym patronem medialnym, portalem Aktywni.pl, zapraszamy wszystkich biegaczy i sympatyków na wspólny trening. Spotkanie odbędzie się na warszawskiej Agrykoli, a poprowadzi je dyrektor Maratonu Warszawskiego, Marek Tronina. Zapraszamy tych, którzy biegają, zaczynają biegać, debiutują w maratonie albo mają ich już wiele za sobą – przy okazji wspólnego treningu postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania dotyczące 32. Maratonu Warszawskiego i prowadzonej przez nas akcji treningowej. Spotykamy się na Agrykoli w środę, 16 czerwca, o godz. 18:30 przed wejściem na stadion od strony stawu. Spotkanie zainauguruje treningi drużyny Aktywnych, którzy przygotowywać się będą pod naszą opieką do startu w 32. Maratonie Warszawskim. Dołącz do drużyny na jej stronie tutaj >> http://aktywni.pl/druzyny/pokaz/maraton-warszawski/

 

Dobra wiadomość dla żołnierzy! 26 września w Warszawie odbędą się Mistrzostwa Wojska Polskiego w maratonie. Uczestnicy Mistrzostw zwolnieni są z opłaty startowej. Rejestracja jest już możliwa – w formularzu zgłoszeniowym Maratonu Warszawskiego trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję [http://www.maratonwarszawski.com/rejestracja_maraton].

 

Zapraszamy biegające mamy do wspólnych przygotowań do 32. Maratonu Warszawskiego! Jesteś młodą mamą i chcesz szybko wrócić do formy po ciąży? Potrzebujesz motywacji, towarzystwa, porady eksperta? Ewa Witek, fizjoterapeutka z kliniki rehabilitacji Ortoreh, oraz Ewa Goncikowska, ginekolog-położnik, tworzą grupę biegową dla młodych mam. Już wkrótce powstanie też specjalny dział dla mam na naszej stronie www.kobieta2010.pl i Ty możesz mieć w tym swój udział! Jesteś zainteresowana? Napisz do nas na adres kontakt@maratonwarszawski.com.

 

Fotografujesz? Startujesz w 32. Maratonie Warszawskim? Masz szansę wygrać kilkudniowy wyjazd dla 2 osób do Maroka połączony ze starem w maratonie w Marrakeszu! Wspólnie z magazynem „BIEGANIE” i Biurem Podróży Terra Mare zapraszamy do konkursu fotograficznego „Radość Biegania”. Zrób biegowe zdjęcie podczas wakacji i wyślij do nas do 15 września 2010 na adres kontakt@maratonwarszawski.com. Ogłoszenie wyników 26 września 2010 podczas Maratonu Warszawskiego. Najlepsze zdjęcie opublikujemy też w magazynie „BIEGANIE”. Regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.maratonwarszawski.com.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside