19.04.2024.
Komunikat organizatorów 5. PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego Drukuj Poleć znajomemu
 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
Drodzy zawodnicy. W związku z epidemią COVID-19 stanęliśmy przed wyzwaniem organizacji PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego w w formie zgodnej z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami administracyjnymi. Zależało nam na tym, żeby zachować bezpieczeństwo uczestników imprezy, utrzymać możliwość rywalizacji sportowej na szybkich trasach i przede wszystkim po raz kolejny jak najlepiej zorganizować największą imprezę biegową w Bydgoszczy!

 

 

 

 

Jakub Kubiński

 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
Dzisiaj możemy z radością ogłosić, że 5 edycja PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego odbędzie się w dniach 4-6 września 2020 w zmienionej, jeszcze bardziej atrakcyjnej formule!

 

 

 

 

Co nowego czeka nas w czasie 5 edycji Festiwalu?

1. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzyma możliwość dowolnej ilości startów na zabezpieczonej trasie zawodów z pomiarem czasu w czasie rozgrywania Festiwalu w weekend 4-6 września 2020.

2. Dostępne będą starty na 3 dystansach: doskonale znanych z poprzednich edycji 10 kilometrów i półmaratonu oraz nowości: biegu na 5 kilometrów, idealnym dla amatorów i debiutantów.

3. W piątek, 4 września, w ramach Festiwalu odbędzie się PKO Bydgoski Bieg Nocny na dystansach 5 I 10 kilometrów.

O szczegółach poinformujemy niebawem.

4. Zawodnicy, którzy ukończą wszystkie trzy dystanse podstawowe (5, 10 i 21,1km), wezmą udział w dodatkowej klasyfikacji na najbardziej uniwersalnego biegacza i biegaczkę.
O wyniku będzie decydowała najmniejsza suma czasów na trzech dystansach, które trzeba pokonać podczas Festiwalowego weekendu.

5. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz kibiców, zawodnicy stratować będą indywidualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego, a jeżeli aktualnie obowiązujące przepisy na to pozwolą to Organizator przygotuje starty grupowe o wyznaczonych godzinach na określonych dystansach.

6. Trasy Festiwalu zostaną poprowadzone w Myślęcinku, największym parku miejskim w Polsce. Pętla będzie liczyła 5 kilometrów, w 90% będzie poprowadzona płaskimi, szybkimi drogami asfaltowymi.

Każdy z dotychczas zapisanych uczestników, oprócz nielimitowanej ilości startów na trzech dystansach, otrzyma dodatkowo w pakiecie:
* medal finishera
* funkcyjną koszulkę sportową

Uczestnicy zapisani na dystans półmaratonu otrzymają dodatkowo pakiet żeli sportowych w związku z wyższą opłatą startową, którą wnieśli podczas rejestracji.

Zawodnicy, którzy zapiszą się na 5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy od dzisiaj, mają możliwość wyboru pomiędzy pakietem z lub bez koszulki sportowej.

http://www.pkobydgoskifestiwalbiegowy.pl/

 

Obowiązują następujące opłaty startowe:

Pełen pakiet (koszulka+medal):
• 49,99 zł do 16 sierpnia 2020
• 99,99 zł w dniach otwarcie Biura Zawodów

Pakiet bez koszulki
• 19,99 zł do 31 sierpnia 2020

• 39,99 zł od 1 do 3 września 2020
• 49,99 zł w dniach otwarcie Biura Zawodów


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside