POLSKIE Maratony.PL  
31.03.2023.
Dlaczego warto wziąć udział w 35. Maratonie Warszawskim? Drukuj Poleć znajomemu
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Ostatnia szansa by skorzystać z podstawowej opłaty startowej mija 31 sierpnia. 

 

 

 

 

 

 

Kaja Matyjuk

 

Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski

 

 

 

 

 

 

Do udziału w  35. Maratonie Warszawskim zgłosiło się już ponad 10 000 osób. Jeśli i Ty chcesz wziąć udział w biegu, a przy tym skorzystać z najniższej opłaty startowej, to zostało już niewiele czasu. Podstawowa stawka opłaty startowej obowiązuje tylko do końca sierpnia.Tylko do 31 sierpnia opłata za bieg wynosi 100 pln. 

35. Maraton Warszawski wystartuje 29 września. Punktualnie o godzinie 9:00 tysiące zawodników wybiegną na ulice Warszawy, by zmierzyć się z dystansem  42,195 km. To nie koniec sportowych atrakcji, które czekają na entuzjastów biegania w ostatni wrześniowy weekend. Podczas sportowego weekendu jubileuszowego Maratonu Warszawskiego rozegrane zostaną zawody w ramach: Biegu na Piątkę, Maratonu na rolkach, a także Maratonu wózków sportowych hand-bike.

Poznaj 7 powodów, dla których warto jest wziąć udział w 35. Maratonie Warszawskim:

Maraton Warszawski to impreza na najwyższym sportowym poziomie, z piękną tradycją, która swoją renomę buduje niezmiennie od 1979 roku.

Podczas Maratonu Warszawskiego pokonasz 42,195 km mijając dziesiątki najważniejszych zabytków i obiektów Warszawy – pobiegniemy m.in. ul. Marszałkowską i przez Łazienki Królewskie.

Meta biegu zlokalizowana jest na najnowocześniejszej areny sportowej w Europie – na płycie Stadionu Narodowego.

Na liście startowej jubileuszowego 35. Maratonu Warszawskiego jest już ponad 10 000 nazwisk! Wspólnie możemy pobić kolejny rekord.

Jeżeli nie jesteś gotowy na udział w biegu maratońskim, możesz wystartować w Biegu na 5 km, który wystartuje z Mostu Poniatowskiego 30 minut po maratonie.

Jubileuszowa edycja zawodów to nie tylko sam bieg, ale też rozbudowane expo, seminaria biegowe, wielobój sportowy dla najmłodszych i liczne imprezy towarzyszące trwające cały weekend.

Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski

Uczestnicy Maratonu Warszawskiego otrzymują specjalną zniżkę na zakup Leksykonu Polskich Maratończyków – wielkiej księgi, w której oprócz informacji na temat historii polskiego maratonu i wszystkiego, co z nim związane, znajdą się wizytówki biegaczy, które choć raz przebiegli maraton i do 20 października dokonają wpisu do Leksykonu.

Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski
Maraton Warszawski

Nie zwlekaj już dłużej i dołącz do nas! Ty też możesz zostać bohaterem 35. Maratonu Warszawskiego! Więcej informacji na temat weekendu 35. Maratonu Warszawskiego znaleźć można na stronie:

www.maratonwarszawski.com

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside