POLSKIE Maratony.PL arrow Polscy Maratończycy 100+  
15.06.2024.
Weekendowe szkolenia w Jakuszycach - zimą 2012/2013 Drukuj Poleć znajomemu
Obozy Narciarskie SNS
Obozy Narciarskie SNS
Nie każdy ma czas i możliwość, by wziąć tydzień urlopu i na siedem dni przyjechać na obóz sportowy do Jakuszyc, by szlifować swoje umiejętności na nartach biegowych.

 

 

 

 

 

Obozy Narciarskie SNS
Obozy Narciarskie SNS
Obozy Narciarskie SNS
Obozy Narciarskie SNS

Dlatego specjalnie, dla tych osób powstały obozy weekendowe – intensywne kursy uczące biegać na nartach, a także podnoszące umiejętności. Patronat nad nimi objął nasz portal! 

 

Są jeszcze wolne miejsca 1-3 lutego 2013 roku, pobyt zakończony startem w Salomon Nordic Sunday!

Pomysł obozów weekendowym narodził się latem, kiedy podobną konwencję zastosowaliśmy w zgrupowaniu jesiennym na nartorolkach. Trzy dni intensywnych zajęć teoretycznych i praktycznych, pokazało, że można dobrze wykorzystać, tak krótki czas – mówią pomysłodawcy zimowych, weekendowych intensywnych szkoleń – trenerzy Jakub Mroziński i Zbigniew Galik z Akademii Start Ski oraz Tomasz Hucał z firmy H&S Media Consulting .

 

Obozy weekendowe będą połączone z przygotowaniami do kolejnych imprez dla amatorów biegówek, odbywających się na Polanie Jakuszyckiej. Ich terminy – w sumie cztery – związane są z cyklem Salomon Nordic Sunday oraz Biegiem Tysiąclecia, organizowanym przez Stowarzyszenie Bieg Piastów (w tym roku w ramach Mistrzostw Polski Amatorów). W cenę obozu wliczona jest opłata startowa na poszczególny bieg.

Obozy Narciarskie SNS
Obozy Narciarskie SNS

Obóz za każdym razem rozpoczyna się w piątek. Zakwaterowanie w pensjonacie, a potem indywidualny przyjazd na Polanę Jakuszycką, gdzie trenerzy dobiorą sprzęt, dla tych, którzy potrzebują go wypożyczyć i pierwsze zajęcia na śniegu. Wieczorem kolacja i integracja, a także dobór sprzętu dla tych, którzy na zgrupowanie przyjechali już po pierwszym treningu.

 

Najbardziej intensywna będzie sobota – po śniadaniu wyjazd na Polanę (w cenie przejazd busem w obie strony) tam zajęcia przedpołudniowe, obiad i zajęcia popołudniowe. Po powrocie do pensjonatu – kolacja oraz przygotowanie teoretyczne do niedzielnego startu.

Niedziela to dzień startowy – śniadanie, rozgrzewka i start w zawodach, a także nauka kibicowania, dla tych, którzy w zawodach nie chcą startować. Po dekoracji powrót do pensjonatu, obiad, spotkanie podsumowujące i wyjazd do domów.

- Chcemy popularyzować biegówki wśród wszystkich lubiących sport i spędzanie czasu na świeżym powietrzu – podkreślają trenerzy ze Szkoły Start Ski. – Poza tym zależy nam na tym, żeby nasi zawodnicy poprawiali swoje wyniki w kolejnych startach. Cykl SNS to najlepsza okazja do sprawdzenia się w gronie ambitnych amatorów – dodają Jakub Mroziński i Zbigniew Galik.

A teraz czas na praktyczne informacje:

NOCLEGI: Hotel i restauracja Barok – Piechowice. Doskonała kuchnia i świetna lokalizacja – tuż przy drodze krajowej nr 3. W odległości zaledwie 13 km od Jakuszyc.

Strona internetowa hotelu: http://www.barok.wszklarskiej.pl

TERMINY: 4-6 stycznia 2013 roku (zakończony startem w Biegu Tysiąclecia), 1-3 lutego 2013 roku (zakończony startem w Salomon Nordic Sunday), 15-17 lutego 2013 roku (zakończony startem w Salomon Nordic Sunday), 8-10 marca 2013 roku (zakończony startem w Salomon Nordic Sunday).

 

3. Ramowy program zajęć

PIĄTEK

14.00 – 18.00 przyjazd, dobór sprzętu, pierwsze kroki na Polanie Jakuszyckiej

19.00 – obiadokolacja

20.00 – 23.00 – spotkanie integracyjne + dobór sprzętu dla osób, które przyjadą później

SOBOTA

8.00 śniadanie

10.00 – 12.00 trening w Jakuszycach

12.30 - lekki obiad w Jakuszycach

14.00 – 16.00 – drugi trening

18.00 – obiadokolacja

19.30 – zajęcia teoretyczne

NIEDZIELA

8.00 - śniadanie

10.00 – rozgrzewka, przygotowanie do startu w zawodach

11.00 – start w zawodach.

ok. 14.00 – powrót do hotelu

14.30 – obiad

15.15 – spotkanie podsumowujące

TRENERZY I OPIEKUNOWIE: instruktorzy – Jakub Mroziński, Zbigniew Galik, koordynator obozu: Tomasz Hucał

CENA: 400 zł.

Cena zawiera: Ubezpieczenie OC, dwa noclegi i wyżywienie od piątku od obiadokolacji do niedzieli do obiadu, transport na trasie Piechowice - Polana Jakuszycka w sobotę i niedzielę, w godzinach określonych przez organizatorów, trzy treningi z instruktorami w piątek i sobotę, zajęcia teoretyczne, start w niedzielnych zawodach, serwisowanie sprzętu narciarskiego.

Cena nie zawiera: Wypożyczenia sprzętu (ok. 50 zł za dwa dni – pomagamy w doborze sprzętu), piątkowego dojazdu na Polanę Jakuszycką, dojazdu do hotelu w piątek i niedzielnego powrotu do domu.

REJESTRACJA: Zgłoszenie należy przesłać mailem do firmy H&S Media Consulting – biuro@hsmedia.com.pl lub zgłosić się telefonicznie: Tomasz Hucał, tel. 505 787 302. Limit miejsc na każdy obóz: 20 osób. Decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

 

PŁATNOŚĆ: Po zapisaniu się na obóz, w terminie dwóch tygodni należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20 procent ceny obozu na konto organizatora: H&S Media Consulting Tomasz Hucał , ul. Osiedlowa 7/5, 68-114 Tomaszowo. Konto Bankowe: PKO BP S.A. 62 1020 5460 0000 5602 0041 9598.

Wpłata z dopiskiem „Imię i nazwisko - zaliczka za obóz biegowy – data, Jakuszyce”.

Całość kwoty należy wpłacić najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem danego turnusu.

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem rezerwacji. W razie rezygnacji z udziału w obozie, organizator zachowuje otrzymany zadatek na mocy art. 394 par. 1 i 2 KC.

UWAGA! W wypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do rezygnacji z dowolnego turnusu obozu. W takim przypadku uczestnikowi może zostać zaproponowany inny termin. Jeżeli go nie zaakceptuje - wpłacona przez uczestnika zaliczka zostanie zwrócona w całości.

ZAPISY I KONTAKT

Tomasz Hucał

tel. 505 787 302

e-mail: biuro@hsmedia.com.pl

 

Czytaj też:

Obóz biegowy dla amatorów biegówek – Jakuszyce, Szklarska Poręba

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside