POLSKIE Maratony.PL arrow Regulamin  
14.07.2024.
Regulamin Drukuj Poleć znajomemu

Regulamin "Polskie Maratony – Portal biegowy"obowiązuje od dnia 01-01-2010

 

Wyjaśnienie terminów użytych w niniejszym regulaminie:

1. Regulamin – regulaminem nazywamy zbiór zasad uprawniających do korzystania z "Polskie Maratony – Portal biegowy" znajdujący się pod adresem Internetowym http://www.polskiemaratony.pl.
2. Materiał to materiał video taki jak: fotografia, film.
3. Serwis – w rozumieniu regulaminu zbiór stron internetowych zebranych w "Polskie Maratony – Portal biegowy" znajdujący się pod adresem internetowym (http://www.polskiemaratony.pl)
4. Galeria – strona internetowa należąca do "Polskie Maratony – Portal biegowy" znajdująca się w domenie http://www.polskiemaratony.pl
5. Forum – strona internetowa należąca do "Polskie Maratony – Portal biegowy" znajdująca się w domenie http://www.polskiemaratony.pl

 

Galerie

1. Przysyłający materiał, do "Polskie Maratony – Portal biegowy" oświadcza, iż jest właścicielem lub też posiada pełnomocnictwo do dokonywania czynności prawnych w imieniu właściciela zgłaszanego materiału. Jeśli jest niepełnoletni zamieszczenie materiałów i przeniesienie praw do nich odbywa się za wiedzą i zgodą prawnych opiekunów. Za zgłoszenie do Serwisu "Polskie Maratony – Portal biegowy" żadna ze stron nie pobiera z tego tytułu opłat oraz nie zobowiązuje Administratora Serwisu do świadczenia jakichkolwiek bezpłatnych usług na rzecz Zgłaszającego.
2. Aby materiał został dodany konieczna jest akceptacja regulaminu i poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
3. Usuwane będą materiały sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym w szczególności związane z używkami, wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, oraz o treściach wulgarnych, naruszających prawa innych ludzi czy zwierząt. Za treści i zawartość publikowanych materiałów i ich zgodność z prawem odpowiada Zgłaszający.
2. Przysyłający wyraża zgodę na wykorzystywanie przesłanych materiałów w ramach "Polskie Maratony – Portal biegowy" oraz ich publikację/umieszczanie w całości lub w części na stronach Internetowych oraz innych mediach.
4. "Polskie Maratony – Portal biegowy" może odmówić opublikowania przysłanych materiałów, jeśli nie spełniają one odpowiednich kryteriów dotyczących treści, jakości czy wielkości.
6. "Polskie Maratony – Portal biegowy" nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu. Dołoży jednak wszelkich starań, aby serwis działał prawidłowo.
7. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926) przysyłający wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez "Polskie Maratony – Portal biegowy" dla potrzeb obsługi portalu oraz celów informacyjnych czy marketingowych.
8. "Polskie Maratony – Portal biegowy" nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu domniemanych strat wynikłych z powodu działania lub nie działania Serwisu.
9. Rejestracja w "Polskie Maratony – Portal biegowy" przysłanie materiałów lub umieszczenie informacji na stronie Forum jest równoznaczne ze zgodą z tym regulaminem.
10. Administrator Serwisu ma prawo do usunięcia materiałów bez podania przyczyny i informowania o tym zgłaszającego.
11. Niniejszy regulamin może zostać zmieniony bez uprzedniego powiadamiania użytkowników "Polskie Maratony – Portal biegowy" a jego kopia publikowana będzie w na stronach Serwisu.


Zasady Forum

• Temat postu powinien być zgodny z tematem, do którego został napisany. 
W dziale ogłoszeń tematy należy poprzedzić odpowiednim prefiksem, np. [Kupię] [Sprzedam], [Oddam za darmo]. Sprawy dotyczące usług muszą być umieszczane w dziale Usługi i tylko tam.
• Linki do stron – linki można dodawać tylko za zgodą administratora – nie bójcie się pytać o zgodę. Przy sympatycznej komunikacji nie wykluczamy możliwości wymiany linków z innymi serwisami czy umieszczania banerów reklamowych.
• Błędy ortograficzny są do przeżycia, ale miło będzie, jeśli osoby mające problem z pisaniem, przed opublikowaniem postów będą sprawdzały pisownię w jakimś edytorze tekstu posiadającym słownik ortograficzny. Posty pisane poprawną polszczyzną są bardziej przejrzyste i lepiej odbierane.
• Nie będziemy tolerować żadnych odnośników do stron erotycznych, obscenicznych, pornograficznych ani zawierających treści niezgodne z polskim prawem czy ogólnie uznawane za nieprzyzwoite. To samo dotyczy wszelkich stron, których treści nie pozostają w zgodzie z prawem, lub ich legalność może być wątpliwa. Nie będzie tolerancji dla łamiących zasady poprawnego zachowania w internecie, czyli nieprzestrzegajacych "etykiety". Zabronione jest również propagowanie na forum, w postaci linków, avatarów, podpisów czy postów, treści nacjonalistycznych, antagonistycznych kulturowo i religijnie, faszystowskich, rasistowskich, politycznych i w jakikolwiek sposób sprzecznych z ogólnie przyjętymi normami społecznymi, moralnymi i prawnymi.
• W sprawach publikacji ogłoszeń przez instytucje komercyjne, prosimy o kontakt: \n poczta@polskiemaratony.pl Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
• Dopuszczamy również nieodpłatne umieszczanie ogłoszeń instytucji niekomercyjnych, prosimy o kontakt pod adresem \n poczta@polskiemaratony.pl Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
• Dodawane do Forum materiały podlegają zasadom zamieszczonym w dziale Galerie.

 

 
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside