POLSKIE Maratony.PL  
04.12.2022.
Akcja treningowa przed Maratonem Warszawskim Drukuj Poleć znajomemu
32. Marataon Warszawski
Chopin City Marathon
Już 31 maja rusza coroczna akcja treningowa – pod okiem zespołu naszych ekspertów będziesz mógł w pełni profesjonalnie przygotować się do startu w 32. Maratonie Warszawskim! Od poniedziałku  31.05 rozpoczyna się nowa akcja treningowa, której celem jest jak najlepsze przygotowanie biegaczy do pokonania 26 września „królewskiego dystansu”.

Tym razem Wasze treningi wspierać będzie zespół ekspertów, którzy udzielać będą porad dotyczących metod treningowych, przygotowania do startu, zapobiegania kontuzjom i odżywiania. Szczegółów szukaj w zakładce „Trening” na stronie http://www.maratonwarszawski.com

Tegoroczny Maraton Warszawski będzie się odbywał przy dźwiękach muzyki Fryderyka Chopina. Dlaczego? Przecież właśnie w Warszawie Fryderyk Chopin spędził niemal połowę swego życia. To właśnie w centrum stolicy, przy dzisiejszym Trakcie Królewskim, znajdują się miejsca silnie związane z jego karierą i młodością. Dlatego 32. Maraton Warszawski będzie maratonem wyjątkowym – w dwusetną rocznicę urodzin kompozytora pobiegniemy z muzyką w tle, a imprezie towarzyszyć będzie wiele dodatkowych atrakcji związanych z wielkim Polakiem.
Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na listę startową maratonu w mieście Chopina, zrób to jak najszybciej – przygotowaliśmy dla Ciebie wiele niespodzianek! Szczegóły będziemy stopniowo ujawniać na stronie http://www.maratonwarszawski.com .

Ponieważ co roku staramy się usprawniać organizację imprezy – będą i zmiany. Pierwszą, bardzo ważną, jest przedłużenie pracy biura zawodów. Biuro 32. Maratonu Warszawskiego będzie czynne już od czwartku, 23 września. Będzie się ono znajdować w hali sportowej klubu „Warszawianka” przy ulicy Merliniego, dzięki czemu targi sprzętowo-sportowe funkcjonujące podczas imprezy będą odbywać się na o wiele większej niż dotąd przestrzeni. Równocześnie z funkcjonowanie biura i targów w bezpośrednim sąsiedztwie hali będą się odbywać liczne imprezy towarzyszące. 

Jak co roku specjalne zaproszenie do udziału w Maratonie Warszawskim kierujemy do kobiet. Będziemy wspierać Wasz trening i pomagać w rozwiązywaniu problemów czyhających na debiutantki! Już 1 czerwca zaprosimy wszystkie panie na odnowioną stronę kobieta2010.pl. Znajdziecie tam wszystko to, co odróżnia trening biegaczki od treningu biegacza – czyli porady żywieniowe, treningowe i sprzętowe, opracowane specjalnie z myślą o aktywnych kobietach. Ponadto planujemy kilka spotkań, konkursy i testy sprzętu dla pań. Oddzielną „ofertę programową” przeznaczamy dla młodych mam, które w tym roku wystartują w 32. Maratonie Warszawskim. Dołączcie do nas w przyszłym tygodniu – a już dziś zapiszcie się na listę startową!

Jeśli jeszcze nie wpisałeś się na listę startową – czas to zrobić! A jeśli jeszcze nie zacząłeś treningów – nadeszła odpowiednia pora. Już w tą sobotę – 29 maja - odbędzie się drugi bieg z cyklu Pucharu Maratonu Warszawskiego. Tym razem uczestnicy pokonają dystans 10 km w malowniczej scenerii Lasu Jana III Sobieskiego w Wawrze. Start biegu o godz. 10:00. Biuro Zawodów i depozyty zlokalizowane będą w pobliżu parkingu przy ul. Bronisława Czecha. Szczegóły na naszej stronie.

Do zobaczenia w Warszawie!

Zapraszamy!
Fundacja „Maraton Warszawski”

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside