POLSKIE Maratony.PL  
15.06.2024.
Prawie milion złotych zebranych w jeden dzień? Drukuj Poleć znajomemu
Bieg Firmowy
Bieg Firmowy
Bieg Firmowy
Bieg Firmowy
Bieg Firmowy
Bieg Firmowy
To nie wygrana w lotto, a rekordowa edycja Biegu Firmowego! 11 maja zakończyła się 12. edycja Biegu Firmowego, która okazała się największym sukcesem w historii tego wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu uczestników, sponsorów i partnerów, udało się zebrać absolutnie rekordową kwotę w wysokości 738 120, 89 PLN!

 

 

 

 

Paulina Gieras

 

Środki te zostaną przeznaczone na wsparcie 13. Podopiecznych Fundacji Everest oraz ich rodziców i opiekunów.

Bieg Firmowy
Bieg Firmowy

Największa część zebranej kwoty – 638 120,89 PLN – trafi na leczenie i rehabilitację dzieci z niepełnosprawnościami. Dzięki temu możliwe będzie sfinansowanie kosztownych zabiegów, terapii oraz sprzętu medycznego, który jest niezbędny do poprawy jakości życia dzieci i młodzieży zmagających się z poważnymi schorzeniami.

Pozostałe 100 000 PLN zostanie przeznaczone na opiekę wytchnieniową oraz wsparcie psychologiczne dla rodziców i opiekunów Podopiecznych. Fundacja Everest zdaje sobie sprawę, jak ogromne wyzwanie stoi przed rodzinami, które codziennie walczą o zdrowie i życie swoich najbliższych.

Wybiegali ponad 63 000 kilometrów!

W Biegu Firmowym wzięło udział łącznie ponad 12 500 zawodniczek i zawodników - stacjonarnie we Wrocławiu oraz z aplikacją - z różnych zakątków świata. Sponsorem Głównym wydarzenia została (kolejny rok z rzędu!) firma Hasco-Lek.

„Hasco-Lek już kolejny raz wspiera Bieg Firmowy jako Sponsor Główny. Ten rok jest dla nas jednak bardzo wyjątkowy, ponieważ obchodzimy 40-lecie założenia naszej Spółki. Cieszymy się, że w tak ważnym dla nas czasie, możemy angażować się w wydarzenie, którego cel niesie za sobą to, co dla nas najważniejsze: pomoc potrzebującym i propagowanie zdrowego trybu życia.” – mówi Tomasz Han, Wiceprezes Zarządu Hasco-Lek S.A

Realizacja wydarzenia na rekordową skalę nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie Sponsorów i Partnerów: 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace, Garmin, Medicover Sport, Well Fitness, AmRest, Body Chief, Deviniti, MAHLE, KRUK S.A., KFC, Pyszne.pl for business, ZF, ​​WSSE "INVEST-PARK,  LG Electronics, MPWiK #PijKranówkę, Greenkick | Napędzamy ekologię, ERGOTAX, MBridge, MiCaR - Rent a Car, Moleke.

Wsparcie uczestników i firm w charytatywną sztafetę jest nieocenione. Czy w kolejnym roku uda się wybiegać jeszcze więcej dobra? Oby tak! Więcej informacji o Biegu Firmowym 2025 już wkrótce. A co w międzyczasie?

A może by tak rzucić wszystko… i pojechać we FRRuuu?

Czekając na 13. edycję Biegu Firmowego, poznaj FRRuuu i udowodnij kolegom z pracy, kto tu rządzi! Zagadki, krew, pot i łzy… (no może bez przesady z tą krwią) ze szczęścia oraz ekscytacji na udział w grze, która sprawi, że to będzie jeden z najlepszych dni w roku, spędzonych z ekipą z pracy. 

Zapisy na najbardziej odjazdową integrację firmową tej jesieni są jeszcze otwarte! Kto z Waszej ekipy wykaże się największym sprytem i ogra resztę? To okaże się we wrześniu!

Wydarzenie rozkręca w tym roku aż 5 miast:

Wrocław – 7 września 2024

Warszawa, Trójmiasto – 14 września 2024

Poznań, Kraków – 21 września 2024

Na FRRuuu (prawie) wszystkie chwyty są dozwolone! Dowiedz się więcej na > https://rajdrowerowy.pl/

Ilość miejsc na udział w wydarzeniu jest ograniczona. Po wyczerpaniu obecnej startowej, ceny ulegną zmianie.

___

Informacje o Compani

Realizatorem obu wydarzeń jest firma Compani. Projektujemy, organizujemy i realizujemy eventy. Łączymy efektowność i efektywność, abstrakcję i konkret, kreatywność i biznes. Compani to nie-agencja eventowa. Organizujemy zarówno eventy od 50 osób, jak i ogólnopolskie wydarzenia dla 30000+ uczestników. W formule live oraz digital.

 

Pracujemy m.in. z Mercedes-Benz, 3M, Dolby, Kaufland, Santander, Just Join IT, Grupa Wirtualna Polska. Kompleksowo zarządzamy wydarzeniami: Bieg Firmowy, FRRuuu Firmowy Rajd Rowerowy, E-sportowa Liga Firmowa.

 

Let’s make people happy!

Let’s make business happy!

http://compani.pl/

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside