POLSKIE Maratony.PL  
30.05.2024.
Poznań Maraton wraca na ulice Poznania! Drukuj Poleć znajomemu
Poznań Maraton, fot. Jakub Kaczmarczyk
Poznań Maraton, fot. Jakub Kaczmarczyk
Na tę chwilę czekaliśmy prawie trzy lata. Przez Poznań po długiej przerwie przebiegną fani królewskiego dystansu.

 

 

 

 

 

 

Monika Prendke

Zapisy na 21. Poznań Maraton wystartowały dziś, a 16 października zawodnicy wyruszą na trasę! Wiemy, że zawodnicy stęsknili się za maratonem w Poznaniu, a my stęskniliśmy się za nimi – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor 21. Poznań Maratonu. - Na wszystkich chętnych do startu ulicami naszego miasta czeka 5 tysięcy pakietów startowych. Liczymy na to, że rozejdą się wszystkie.

Poznań Maraton, fot. Jakub Kaczmarczyk
Poznań Maraton, fot. Jakub Kaczmarczyk

Do maratońskiej rywalizacji w Poznaniu powrócą także zawodnicy na wózkach. Dla nich również jest to pierwszy po przerwie start. Obecnie Organizatorzy - Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji pracują nad przebiegiem trasy. Zapowiadają nowy, sprzyjający biciu kolejnych rekordów życiowych przebieg.

Zapowiedź video zawodów znajdą Państwo na naszym kanale You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=FilnlTmArH4


Wysokość opłat startowych

·         140 zł przy zgłoszeniach w terminie do 19 lipca 2022 r.

·         170 zł przy zgłoszeniach w terminie od 20 lipca do 15 września 2022 r.

·         190 zł przy zgłoszeniach w terminie od 16 września do 13 października 2022 r.

·         250 zł przy zgłoszeniach w dniach 14 i 15 października 2022 r.

 

Poznań Maraton
Poznań Maraton

By zachęcić do startu w imprezie, dzień przed uruchomieniem zapisów Organizatorzy przedstawili layout tegorocznej koszulki. Jej projekt graficzny zachwycił internatów, którzy ochoczo deklarowali chęć jej zakupu. Od tego roku zawodnicy mogą bowiem wybrać pakiet z koszulką lub bez niej. Jeśli podoba nam się najnowszy maratoński t-shirt, wystarczy przy rejestracji na 21. Poznań Maraton, kliknąć w opcję DODAJ KOSZULKĘ. Cena to 40 zł brutto. Jeżeli nie zrobimy tego przy rejestracji – nic straconego. Koszulkę będzie można dodać później, po zalogowaniu na konto biegacza.

 

Jak w poprzednich latach będziemy gościć w progach Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie zlokalizowane będzie miasteczko maratońskie, start i meta biegu. Nie zabraknie też targów sportowych, które od wiosny tego roku mają nową nazwę: Run Sport Expo. 

 

W oczekiwaniu na upragniony start zachęcamy do śledzenia najświeższych wiadomości dotyczących zawodów na stronie internetowej www.marathon.poznan.pl oraz fanpage'u.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside