POLSKIE Maratony.PL  
28.09.2022.
Dieta i trening. Jak zdrowo budować siłę i wytrzymałość Drukuj Poleć znajomemu
Dieta i trening - Katarzyna Biłous
Dieta i trening - Katarzyna Biłous
Silna wola i ciężki trening fizyczny nie wystarczą, by osiągnąć maksimum możliwości sportowych. Najlepsi sportowcy korzystają z fachowej wiedzy dietetyków. Katarzyna Biłous na co dzień wspiera maratończyków, ultramaratończyków, triatlonistów, a także sportowców amatorów. 

 

 

 

 

 

Katarzyna Biłous

ekspert, dietetyk, terapeuta

  

W książce Dieta i trening prezentuje przykłady gotowych jadłospisów, które pozwolą kontrolować masę ciała w zależności od poziomu intensywności wysiłku. Podpowiada również, jak samodzielnie stworzyć indywidualny plan żywieniowy dostosowany do twoich potrzeb – przed treningiem i w jego trakcie, na zawodach i po nich. 

Dzięki profesjonalnym wskazówkom autorki książki zredukujesz tkankę tłuszczową oraz zbudujesz masę mięśniową, a także wypracujesz nowe nawyki żywieniowe, które przyniosą korzyści dla twojej sprawności fizycznej, zdrowia i samopoczucia.

>>> Tu kupisz książkę <<<

Dzięki poradnikowi:

- precyzyjnie ustalisz, ile i jak jeść, aby w pełni wykorzystać naturalny potencjał

- poznasz najważniejsze zasady żywieniowe, które pomagają zregenerować organizm po zawodach i wzmacniają odporność

- odkryjesz skuteczne sposoby, jak uniknąć odwodnienia i zakwaszenia organizmu

- dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas zakupów oraz jakie przekąski wybierać.

 

Poniżej dwa fragmenty z tej niezwykle profesjonalnej książki - na zachętę:

Rozsądne gospodarowanie wagą startową

Długi dystans – naturalne środowisko człowieka

 

Cytaty:  

Ciało sportowca jest jak silnik – by osiągać jak najlepsze wyniki potrzebuje nie tylko wytrzymałych rozwiązań konstrukcyjnych, lecz także doskonale dobranego paliwa. Ta książka daje przepisy na przygotowanie mieszanki dającej maksimum mocy wtedy, kiedy jej właśnie potrzebujesz.

Marek Dudziński, redaktor naczelny magazynu „Runner's World”

Uzupełniając swój trening o odpowiednia dietę, zacząłem rozumieć, czym jest „paliwo” dla długodystansowca w triatlonie. Wcześniej jadłem produkty powszechnie uważane za zdrowe, ale dopiero odpowiednie zbilansowanie posiłków pomogło mi osiągnąć docelową wagę startową. Dzięki książce Kasi możesz w prosty sposób zrozumieć, czego potrzebuje organizm sportowca. Polecam.

Kacper Adam, Mistrz Polski dystansu Half Ironman, z rekordem życiowym 3 h 51 m

 

O autorce:

Dieta i trening - Katarzyna Biłous
Dieta i trening - Katarzyna Biłous

Katarzyna Biłous – dyplomowany specjalista dietetyk, trener żywienia w dyscyplinach wytrzymałościowych, terapeuta zaburzeń odżywiania. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, założycielka poradni dietetycznej DietoVita.pl. Kilkukrotna zwyciężczyni biegów górskich na orientację. Publikowała artykuły m.in. w czasopismach „Runner’s World”, „Women’s Health” oraz serwisie TreningBiegacza.pl. Prowadziła warsztaty dla uczestników wielu największych wydarzeń sportowych w Polsce.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside