POLSKIE Maratony.PL  
04.12.2022.
Wokół Czterech Jezior - relacja Drukuj Poleć znajomemu
III Bieg Turystyczny Czterech Jezior
fot. archiwum
Wydarzenia sportowe z dnia 18 lipca, pozostawiły nie tylko znaczący ślad w pamięci wszystkich uczestników, ale w ogromnej mierze przyczyniły się także do powstania przekonania, iż Skórcz tego dnia stał się sportowym Centrum Kociewia.

 

 

WYNIKI   >>>  GALERIA   >>>  GALERIA 2

 

 

III Bieg Turystyczny Czterech Jezior
fot. archiwum
III Bieg Turystyczny Czterech Jezior
fot. archiwum
III Bieg Turystyczny Czterech Jezior jak się okazuje po raz kolejny był kluczem do spotkania wielu wspaniałych i utalentowanych biegaczy, którzy dołączyli do nas z takich miast jak m.in. Wrocław, Kraków, Lubin, Warszawa, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz i wielu innych. Pełen satysfakcji i dumy wypływającej z tak szerokiego zainteresowania naszymi zawodami pragnę podziękować wszystkim, bez których nie mogłyby się one odbyć.

 

 

III Bieg Turystyczny Czterech Jezior
fot. archiwum
Jak sądzę, w niedalekiej przeszłości wielu z nas nie przypuszczało, iż „Skórzeckie lasy” i należące do Borów Tucholskich jeziora: Cebulowe, Czarne Północne, Czarne Południowe i Tuszynek staną się trasą wiodącą do zwycięstwa, medalu i w pełnym tego słowa znaczeniu – integracji wszystkich biegaczy.

Z radością informuje, że po raz kolejny w historii biegu padł rekord  frekwencji, gdyż linię mety przekroczyło 264 zawodników.

Z nadzieja o taki wynik, postaraliśmy się o większa ilość stanowisk biurowych, a wszystko po to, by usprawnić zapisy i każdą kwestię formalną.

III Bieg Turystyczny Czterech Jezior
fot. archiwum
III Bieg Turystyczny Czterech Jezior
fot. archiwum
Na wytrwałych uczestników tuż po ukończonym biegu czekały: serdeczne gratulacje, medal, pamiątkowy kubek oraz wiele smakołyków, tj. bigos, fasolka po bretońsku i niezastąpiona okazja wspólnego upieczenia kiełbaski przy ognisku. Wśród rozlosowanych nagród pojawiły się m.in. kamera cyfrowa, nawigacja GPS, telefon komórkowy, poduszki z logiem biegu itd.

Ze swojej strony pragnę dodać jedynie, iż bardzo cieszy mnie fakt, że trud tak wielu osób włożony w organizację biegu został doceniony.

Wspaniale pasuje tu maksyma o tym, iż wspólna praca wzbogaca, wszyscy mam nadzieję czują się bogatsi o nowe doświadczenia i o osiągnięte wyniki.

Na zakończenie wielkie ukłony podziękowania kieruje w stronę wolontariuszy, strażaków, ratowników medycznych oraz fotografów.

Nie możemy zapomnieć o naszych sponsorach i o ich wsparciu, a przede wszystkim dziękuje tym, którzy wystartowali w biegu. Mam nadzieję Koledzy i Koleżanki, że III Bieg Turystyczny Czterech Jezior będzie dla Was miłym wspomnieniem.

 

Wielkię dzięki.

Dyrektor

Mateusz.biega

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside