POLSKIE Maratony.PL  
26.02.2024.
Ruszają zapisy na Terenową Masakrę 2021! Drukuj Poleć znajomemu
Terenowa Masakra
Terenowa Masakra
W środę, 6 stycznia 2021, punktualnie o godzinie 18:00 zostanie uruchomiona rejestracja na wyjątkowy bieg z przeszkodami – Terenową Masakrę.

 

 

 

 

 

 

Jakub Kubiński

rzecznik prasowy

 

Terenowa Masakra
Terenowa Masakra
Terenowa Masakra
Terenowa Masakra
Terenowa Masakra
Terenowa Masakra

Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Oprócz dystansu biegowego, na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy. Zawodnicy mogą zmierzyć się z dystansami: * 5 kilometrów (w tym 30 przeszkód), * 10 kilometrów (w tym 45 przeszkód), * 15 kilometrów z aż 80 przeszkodami! W tym roku Terenowa Masakra zostanie zorganizowana w dwudniowej odsłonie 5-6 czerwca 2021.

Impreza tradycyjnie odbędzie się w bydgoskim Myślęcinku, największym parku miejskim w Polsce.  Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.TerenowaMasakra.pl  Warto zapisać się w pierwszym terminie – na najszybszych czekają najtańsze pakiety startowe!  Impreza cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego warto zapisać się na bieg, zanim skończą się pakiety startowe. W poprzednich edycjach Terenowej Masakry wzięło udział aż 15000 zawodników.

Dodatkowym argumentem jest zdecydowanie niższe wpisowe, które czeka na najszybciej zgłaszających się zawodników. Warto więc zapisać się w dniu otwarcia rejestracji, 6 stycznia o godzinie 18:00.

Opłaty startowe w pierwszych terminach za dystans 5 i 10 km wynoszą:
* Pierwsze 50 osób z potwierdzoną płatnością 99,99zł
* Kolejne 100 osób z potwierdzoną płatnością 109,99zł
* Kolejne 100 osób z potwierdzoną płatnością 119,99zł
* Do 30 stycznia 2021 129,99zł

Organizatorzy przypominają także, że przy rejestracji grup powyżej 5 i 10 osób na uczestników czekają dodatkowe gadżety w pakietach startowych! Terenowa Masakra to bieg, którego wyjątkowa atmosfera przyciąga duże grupy zawodników z całego kraju. - opowiada Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry.

Bieg na 5 kilometrów (z ponad 30 przeszkodami) jest dostępny praktycznie dla każdego, dłuższe dystanse wymagają już pewnego przygotowania. Wszystkich tych, którzy chcieliby się dobrze bawić w gronie przyjaciół i znajomych, zapraszamy do głoszeń grupowych i wyruszenia na trasę w jednej fali startowej. Gwarantujemy wyjątkowe emocje i dużo rozrywki w błocie, wodzie oraz na różnego rodzaju przeszkodach! Do startu zapraszamy przede wszystkim przedstawicielki płci pięknej, które stanowią aż 40% uczestników Terenowej Masakry!

Zapisy na Terenową Masakrę w 2021 roku rozpoczną się 6 stycznia o godzinie 18:00.

Formularz rejestracyjny oraz komplet informacji o zawodach znaduje się na stronie www.TerenowaMasakra.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside