30.05.2024.
Enea Bydgoszcz Triathlon 10-11 lipca 2021 Drukuj Poleć znajomemu
Enea Bydgoszcz Triathlon
Enea Bydgoszcz Triathlon
Walczyliśmy do końca, jednak z wielkim smutkiem ogłaszamy, że w związku z pandemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni przenieść 6. edycję!
 
 
 
 
 
 
Jakub Kubiński

 

Enea Bydgoszcz Triathlon
Enea Bydgoszcz Triathlon
Enea Bydgoszcz Triathlon
Enea Bydgoszcz Triathlon
Enea Bydgoszcz Triathlon na nowy termin: 10-11 lipca 2021. Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, przy podjęciu której kierowaliśmy się troską o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, kibiców i wszystkich osób zaangażowanych w organizację.
Ponadto, w związku z aktualnie obowiązującymi przepisami nie mamy możliwości zorganizowania największych triathlonowych zawodów w Polsce z udziałem aż 4 500 zawodników i 20 000 kibiców.

Mamy nadzieję, że mimo trudności jakie stanęły nam wszystkim na drodze, spotkamy się na mecie Enea Bydgoszcz Triathlon 10-11 lipca 2021.

W związku ze zmianą terminu zawodów, organizatorzy przygotowali dla zawodników dodatkowe atrakcje oraz możliwość bezpłatnego startu w wirtualnej rywalizacji, która odbędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie zawodów (4-5 lipca 2020).

Jednocześnie informujemy, że jeżeli pojawi się możliwość organizacji zawodów w tym sezonie (2020), to oczywiście podejmiemy rękawicę i poinformujemy Was o tym fakcie.

Szczegóły dodatkowych akcji oraz komplet informacji dla zawodników znajdują się na stronie www.BydgoszczTriathlon.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside