POLSKIE Maratony.PL  
20.01.2021.
Ruszają zapisy na Terenową Masakrę wyjątkowy bieg z przeszkodami w Bydgoszczy, w Myślęcinku! Drukuj Poleć znajomemu
Terenowa Masakra Team
Terenowa Masakra Team
Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. 

 

 

 

 

Jakub Kubiński

 

Na trasie 5 i 10 kilometrowych pętli na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy. Dwie przyszłoroczne edycje imprezy odbędą się 29 maja 2016 oraz 25 września 2016

Terenowa Masakra Team
Terenowa Masakra Team
Terenowa Masakra Team
Terenowa Masakra Team
Terenowa Masakra Team
Terenowa Masakra Team

 

W pierwszej edycji Terenowej Masakry, wystartowało blisko 1000 zawodników z całej Polski, a impreza zebrała bardzo dobre recenzje. Podobały się nie tylko ciekawe przeszkody, ale też zróżnicowany teren i pozytywna atmosfera. Terenowa Masakra to przede wszystkim wyzwanie, nie tylko dla regularnych biegaczy – opowiada Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry - Dziesiątki przeszkód: tych naturalnych i stworzonych przez nas, wymagają od zawodników zróżnicowanych umiejętności i współpracy. W tej imprezie chodzi jednak przede wszystkim o przełamywanie barier i dobrą zabawę. W końcu gdzie indziej dorośli mogą „legalnie” zjechać w błotnej zjeżdżalni czy potaplać w błocie?

 

10 grudnia, punktualnie o godzinie 9:00 rozpocznie się rejestracja zawodników na 5 i 10 km.

Pierwszych 150 zawodników może liczyć na specjalnie obniżone opłaty startowe. Grupy 5 i 10-osobowe uzyskują dodatkową premię za rejestrację. Ceny wpisowego rozpoczynają się już od 79 złotych. Chętni mogą zapisywać się teraz aż do wyczerpania limitu miejsc: po 800 osób na każdy z dystansów.  Terenowa Masakra odbędzie się 29 maja i 25 września 2016 w bydgoskim Myślęcinku - największym parku miejskim w Polsce.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.TerenowaMasakra.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside