POLSKIE Maratony.PL  
20.01.2021.
Rozpoczęły się zapisy na biegi Salomon Nordic Sunday Drukuj Poleć znajomemu
Salomon Nordic Sunday
Salomon Nordic Sunday
Można już zapisać się na każdy z trzech biegów cyklu Salomon Nordic Sunday dla amatorów narciarstwa biegowego. 

 

 

 

 

Zdjęcia: Amer Sports Polska

 

Salomon Nordic Sunday
Salomon Nordic Sunday
Salomon Nordic Sunday
Salomon Nordic Sunday

W tym sezonie w zawodach czeka na biegaczy kilka nowości. M. in. aż dwa biegi na Jamrozowej Polanie. Dodatkowo medale dla każdego na mecie oraz po 150 par kijów na każde zawody, dla tych którzy zapiszą się najszybciej.

UWAGA! W tym sezonie każdy zawodnik na bieg SNS-a zapisuje się od nowa, nawet, gdy już posiada numer startowy. - Starą bazę danych dezaktywowaliśmy i rozpoczynamy nowe zapisy - informują organizatorzy SNS-a.

Zapisujemy się osobno na każdy z trzech biegów (przypommijmy; Jamrozowa Polana – 24.01.2016, Kubalonka – 7.02.2016, Jamrozowa Polana – 14.02.2016). Jeżeli macie swój numer startowy (koszulkę z poprzednich sezonów) – podajecie go przy rejestracji. Jeżeli go nie macie, otrzymacie nowy (dodatkowa jednorazowa opłata 30 zł – raz na cały sezon).

Zapisy na poszczególne biegi znajdziecie pod następującym adresem: sns-nartybiegowe.pl/zapisy/

Pierwszych 150 osób zapisanych i wnoszących opłatę na poszczególny bieg otrzyma w ramach pakietu startowego – kije marki Salomon!

I jeszcze kilka informacji o regulaminowych nowościach. Jak już informowaliśmy, w tym sezonie nie będzie klasyfikacji generalnej. Jak zapewniają organizatorzy, to tylko sytuacja przejściowa – za rok generalka wraca.

Zmienia się nieco wysokość wpisowego. Do trzech dni przed biegiem, jego wysokość to 50 zł. Później będzie to już 60 zł. Wyjątkiem są obcokrajowcy, który mogą płacić 50 zł w dniu zawodów, ze względu na wysokie koszty międzynarodowych transferów międzybankowych.

W zamian za wyższe startowe, będzie oczywiście więcej świadczeń. Wspomniany medal dla każdego po każdym biegu (może uda nam się tak je zaprojektować, by z trzech medali złożyć później jeden nowy...), będą także wspomniane kije biegowe Salomona.

A propos wpisowego, pamiętajcie, że za start na Jamrozowej wnosicie wpisowe na inne konto, niż za start na Kubalonce. Numery kont i wzory tytułów przelewu znajdziecie w regulaminie na stronie cyklu.

I jeszcze jedna absolutna nowość. - Jako, że w tym sezonie ścigamy się tylko w ośrodkach, gdzie i tak między dwoma biegami na trasę wyjeżdża ratrak, zdecydowaliśmy, że w 2016 roku, jako pierwsza startować będzie łyżwa. Potem przerwa na kosmetykę tras i start klasyków - zapowiadają organizatorzy.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside