POLSKIE Maratony.PL  
20.01.2021.
Biegi górskie i zawody na orientację – zima w Starej Miłośnie! Drukuj Poleć znajomemu
Biegi Górskie I BnO
Biegi Górskie I BnO
Serdecznie zapraszamy do udziału – a także wsparcia medialnego – planowanych na zimę'2016 imprez, które odbędą się w najładniejszym zakątku Warszawy, czyli w   Starej Miłośnie.

 

 

 

 

Igor Błachut

Od stycznia do marca planujemy przeprowadzenie sześciu imprez – biegów górskich oraz zawodów na orientację. Ruszamy już 9. stycznia; finał przewidziany jest na koniec marca. Szczegółowy terminarz – poniżej:

·          09. stycznia

·          16. stycznia

·          13. lutego

·          05. marca

·          12. marca

·          26. marca (bieg finałowy)

Zarówno Wesołe Biegi Górskie, jak i WesoLInO, będą rozgrywane drugi rok z rzędu. Ubiegłej zimy startowało w tychimprezach łącznie blisko 250 osób; mamy nadzieję, że tym razem stanie na starcie jeszcze większa liczba zawodniczek i zawodników.

Amatorzy bieganie bez mapy mogą wybrać sobie jeden z trzech dystansów:

·          2 km (jedna pętla) - przewyższenie 45 m

·          6 km (trzy pętle) - przewyższenie 135 m

·          10 km (pięć pętli) - przewyższenie 225 m

Ci, którzy będą mieli ochotę spróbować swoich sił w BnO, także mogą wybrać jedną z trzech tras. Dzieci uczą się nawigacji na trasie A, zbudowanej na terenie bazy zawodów (SP 173 w Starej Miłośnie) oraz na terenie wokół. Początkujący ruszają na trasę B – poprowadzoną w okolicznym lesie – ale dość łatwą nawigacyjnie, o długości do 3-4 km. Bardziej zaawansowani ścigają się na trasie C; trudniejsza nawigacja i długośc trasy do 7-8 km.

Dla każdego coś miłego! Zapraszamy do udziału w zawodach; polecamy się także życzliwej uwadze, jeśli chodzi o patronat prasowy.

Wszelkie informacje nt. Wesołych Biegów Górskich i WesolInO można znaleźć na stronie: www.team360.pl oraz na podstronach:

cyklu WBG -  http://www.wbgz_2016.team360.pl/pl/frontpage

i WesolInO -  http://www.wesolino_2016.team360.pl/pl

Tamże znajdują się formularze zgłoszeniowe.

Wesołe Biegi Górskie oraz WesolInO wspierają: Domena Sportowa, RUSZ SIĘ.pl, Regatta, Grupa Helion, Mañana, Pizzeria Pe-Pe

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Odwiedza nas 1 gość
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside