maraton, maratony, półmaraton, biegi, bieganie, biegowe zawody sportowe  
10.07.2020.
Advertisement
XXIX Bieg Kujawiaka - Ruszyły Zapisy Drukuj Poleć znajomemu
Rozpoczęły się zapisy do XXIX  Biegu Kujawiaka . Hasło tegorocznej, reaktywowanej edycji to „Włocławek Biega ! Ruszajmy się razem”. Termin 1 maj.

 

 

 

 

 

Bieg organizowany jest przez  Włocławski Klub Biegacza Maratończyk ( WKB Maratończyk )  w ramach przywrócenia naszemu miastu zapomnianej tradycji w organizacji imprez biegowych.

 

Nowa trasa

W tym roku nowy organizator postanowił, że impreza biegowa zorganizowana zostanie w nowym miejscu, czyli na włocławskim Zawiślu  przy współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową na ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25. Jest to pierwsza odsłona imprezy biegowej, w trakcie, której po raz pierwszy w historii włocławskich imprez biegowych zostanie zastosowany elektroniczny pomiar czasu wykonany przez firmę SUPER SPORT. Start imprezy nastąpi o godz. 10.00

 

Punkt rejestracji

Zgłoszenia w formie elektronicznej przyjmowane będą od 1 do 29 kwietnia 2011 na stronie www.wkbmaratonczyk.pl. , www.super-sport.com.pl. .Po rejestracji poprzez stronę zawodnicy mają 29 dni  na wniesienie opłaty startowej. Organizator uruchomi również specjalny punkt rejestracji dla uczestników XXIX Biegu Kujawiaka przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25. Po wypełnieniu deklaracji uczestnictwa i opłaceniu wpisowego będzie można odebrać pakiet startowy. W dniach od 1 do 29 kwietnia opłata startowa wyniesie 20 zł, w kolejnych dniach startowe również wynosić będzie 20 zł. Godziny przyjmowania interesantów w biurze zawodów, w dniu Biegu w godzinach 8.00 – 11.30.

 

Newsy

W najbliższych dniach wystartuje zakładka na stronie internetowej organizatora  w całości poświęcona XXIX  Biegowi Kujawiaka. Pod adresem www.wkbmaratonczyk.pl będzie można zarówno zapoznać się z informacjami odnośnie trasy biegu, atrakcjami przygotowanymi dla uczestników oraz najnowszymi informacjami dotyczącymi organizacji imprezy.

 

Zapisy Online

Lista Zawodników

Regulamin XXIX Biegu Kujawiaka

Statystyki Zapisów

 

Biuro prasowe biegu:

LOGO WKB Maratończyk
Daniel Tarczyński-Prezes WKB Maratończyk, Tel. +48 530 730 610 , wkb.maratonczyk@gmail.com

 

fot.: Tomasz Kwasek

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside