POLSKIE Maratony.PL  
31.07.2021.
16 WYZWAŃ Enea Bydgoszcz Triathlon! Projekt organizatora! Drukuj Poleć znajomemu
BYDGOSZCZ TRIATHLON
BYDGOSZCZ TRIATHLON
BYDGOSZCZ TRIATHLON
BYDGOSZCZ TRIATHLON
16 Wyzwań Enea Bydgoszcz Triathlon to akcja, który ma zwiększać motywację sportowców-amatorów w drodze do wyznaczonego sportowego celu. W ramach projektu przygotowano:  bezpłatne planany treningowe, przygotowującymi do majowych zawodów na dystansie 1/8 i 1/4 (dla początkujących i średniozaawansowanych)  cotygodniowye wyzwania, które należy wykonać w weekend

 

 

 

Jakub Kubiński

 

Na zawodników czekają naprzemiennie co tydzień wyzwania:
➡️ sportowe (test biegowy lub kolarski)
➡️ ogólnorozwojowe, który urozmaici przygotowania do sezonu

Cele na dany tydzie
ń będą ogłaszane co środę na profilach Enea Bydgoszcz Triathlon na Facebooku i Instagramie.

Organizatorzy zachęcają do udziału w akcji, aby zadbać nie tylko o budowanie formy, ale też odporności organizmu przez regularne uprawianie sportu i wyzwań ogólnorozwojowych.

Wykorzystajmy pozornie niekorzystną sytuację, testujmy nowe rozwiązania lub elementy sportowego rzemiosła, na które zazwyczaj brakowało czasu. - powiedział Jakub Kubiński, dyrektor sportowy zawodów - Skupmy się na realizacji małych, mierzalnych kroków w drodze do dużego celu, którym jest start lub debiut w majowej edycji Enea Bydgoszcz Triathlon!
Komplet informacji o akcji znajduje się tutaj:
http://bydgoszcztriathlon.pl/ruszamy-z-projektem-16-wyzwan-enea-bydgoszcz-triathlon/

Bezpłatne plany treningowe są dostępne pod tym linkiem:
https://tinyurl.com/plan-styczen

Informacja o majowej edycji Enea Bydgoszcz Triathlon

W związku z pełnymi listami startowymi i olbrzymim zainteresowaniem możliwością startu na lipcowych zawodach (przeniesionych z 2020), w 2021 odbędą się dwie edycje Enea Bydgoszcz Triathlon:

* Zawody przeniesione z lipca 2020 odbędą się 10-11 lipca 2021
* Nowa edycja zawodów odbędzie się 22-23 maja 2021

Na obydwu edycjach odbędą się tradycyjnie rozgrywane dystanse: 1/8 (475 m pływania, 21 km roweru, 5,5 km biegu), 1/4 (950 m pływania, 42 km roweru i 10,8 km biegu) oraz 1/2 (1,9 km pływania, 82 km roweru i 22 km biegu).

W lipcu dodatkowo zorganizowany zostanie dystans stworzony specjalnie dla amatorów – Decathlon TRYathon (240 m pływania z nurtem rzeki, 19 km jazdy na rowerze i 4,25 km biegu).

Obie edycje (maj i lipiec) zostaną połączone w cykl Enea Bydgoszcz Triathlon Cup, w ramach którego uczestnikom będą liczone sumy czasów z dwóch startów na danych dystansach. Zawodnicy powalczą o olbrzymie puchary i tytuły najbardziej wszechstronnych triathlonistów!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside