POLSKIE Maratony.PL  
21.01.2021.
Komunikat organizatorów 5. PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego Drukuj Poleć znajomemu
 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
Drodzy zawodnicy. W związku z epidemią COVID-19 stanęliśmy przed wyzwaniem organizacji PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego w w formie zgodnej z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami administracyjnymi. Zależało nam na tym, żeby zachować bezpieczeństwo uczestników imprezy, utrzymać możliwość rywalizacji sportowej na szybkich trasach i przede wszystkim po raz kolejny jak najlepiej zorganizować największą imprezę biegową w Bydgoszczy!

 

 

 

 

Jakub Kubiński

 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
Dzisiaj możemy z radością ogłosić, że 5 edycja PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego odbędzie się w dniach 4-6 września 2020 w zmienionej, jeszcze bardziej atrakcyjnej formule!

 

 

 

 

Co nowego czeka nas w czasie 5 edycji Festiwalu?

1. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzyma możliwość dowolnej ilości startów na zabezpieczonej trasie zawodów z pomiarem czasu w czasie rozgrywania Festiwalu w weekend 4-6 września 2020.

2. Dostępne będą starty na 3 dystansach: doskonale znanych z poprzednich edycji 10 kilometrów i półmaratonu oraz nowości: biegu na 5 kilometrów, idealnym dla amatorów i debiutantów.

3. W piątek, 4 września, w ramach Festiwalu odbędzie się PKO Bydgoski Bieg Nocny na dystansach 5 I 10 kilometrów.

O szczegółach poinformujemy niebawem.

4. Zawodnicy, którzy ukończą wszystkie trzy dystanse podstawowe (5, 10 i 21,1km), wezmą udział w dodatkowej klasyfikacji na najbardziej uniwersalnego biegacza i biegaczkę.
O wyniku będzie decydowała najmniejsza suma czasów na trzech dystansach, które trzeba pokonać podczas Festiwalowego weekendu.

5. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz kibiców, zawodnicy stratować będą indywidualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego, a jeżeli aktualnie obowiązujące przepisy na to pozwolą to Organizator przygotuje starty grupowe o wyznaczonych godzinach na określonych dystansach.

6. Trasy Festiwalu zostaną poprowadzone w Myślęcinku, największym parku miejskim w Polsce. Pętla będzie liczyła 5 kilometrów, w 90% będzie poprowadzona płaskimi, szybkimi drogami asfaltowymi.

Każdy z dotychczas zapisanych uczestników, oprócz nielimitowanej ilości startów na trzech dystansach, otrzyma dodatkowo w pakiecie:
* medal finishera
* funkcyjną koszulkę sportową

Uczestnicy zapisani na dystans półmaratonu otrzymają dodatkowo pakiet żeli sportowych w związku z wyższą opłatą startową, którą wnieśli podczas rejestracji.

Zawodnicy, którzy zapiszą się na 5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy od dzisiaj, mają możliwość wyboru pomiędzy pakietem z lub bez koszulki sportowej.

http://www.pkobydgoskifestiwalbiegowy.pl/

 

Obowiązują następujące opłaty startowe:

Pełen pakiet (koszulka+medal):
• 49,99 zł do 16 sierpnia 2020
• 99,99 zł w dniach otwarcie Biura Zawodów

Pakiet bez koszulki
• 19,99 zł do 31 sierpnia 2020

• 39,99 zł od 1 do 3 września 2020
• 49,99 zł w dniach otwarcie Biura Zawodów


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Odwiedza nas 3 gości
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside