maraton, maratony, półmaraton, biegi, bieganie, biegowe zawody sportowe  
14.08.2020.
Advertisement
Polscy ultrasi na świecie - podsumowanie 2019 Drukuj Poleć znajomemu
Paweł Żuk
Paweł Żuk
W oczekiwaniu na unormowanie się sytuacji na świecie i powrotu do tworzenia na nowo kalendarza startów, zerknijmy na rekordowe wyniki polskich biegaczy na dystansach ultra w roku 2019.

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Żuk

 

50km

1. STELMACH Dominika        3:17:27 Brasov

2. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 3:36:10 Pabianice

3. JANIK Paulina              3:51:06 Brasov

 

1. KOSEK Paweł     3:05:13 Brasov

2. LUBIŃSKI Jarosław 3:07:47 Brasov

3. STACHYRA Piotr   3:14:11 Winschoten

 

100km

1. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 7:55:19 Winschoten

2. JANIK Paulina              8:08:58 Pabianice

3. PADUSZYŃSKA Wioletta      8:36:29 Pabianice

 

1. KACZMAREK Damian  7:12:50 Pabianice

2. STACHYRA Piotr      7:26:24 Pabianice

3. NIEDŹWIADEK Kamil  7:30:32 Pabianice

 

100mil

1. PIOTROWSKI Andrzej  14:35:35 Taipei

 

6h

1. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 65,707km Albi

2. PIASECKA-WSZOŁA Anna     65,340km Kraków

3. BEREZNOWSKA Patrycja     64,216 Albi

 

1. BĘDKOWSKI Jacek   75,936km Krajn-SLO

2. KUNZ Marcin       73,190km Kraków

3. PIOTROWSKI Andrzej 70,4km Taipei

 

12h

1. GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena 133,885km Provaglio

2. BIEGASIEWICZ Monika         131,560km Belgrad

3. PAZDA-POZORSKA Małgorzata   131,311 Albi

 

1. BASA Przemysław 148,435km Ruda Śl.

2. ŚLĘZAK Jakub    143,266km Ruda Śl.

3. MEJER Jarosław  140,349km Ruda Śl.

 

24h

1. BEREZNOWSKA Patrycja      247,723km Albi

2. NIWIŃSKA Aleksandra       238,379km Albi

3. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 235,021km Albi

 

1. PIOTROWSKI Andrzej  267,964km Albi

2. KOT Rafał           251,398km Albi

3. BASA Przemysław     251,196km Supraśl

 

48h

1. GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena 346,973km Pabianice

2. NEJFELD Hanna              311,45km Zabrze (bieżnia mech.)

3. BIAŁA Joanna                271,558km Balatonfured

 

1. RADZIKOWSKI Andrzej  362,0 km Ateny

2. ŻUK Paweł           354,280km Zabrze (bieżnia mech.)

3. WASZKIEWICZ Tomasz  348,0km Gols-AUT

 

6-dobowy

1. BIAŁA Joanna      630,274km Balatonfured

2. DAROWSKA Izabela  408,727km Balatonfured

 

1. WERESZCZAK Andrzej 757,546km Balatonfured

2. ŻUK Paweł          712,0 km Ateny

3. JANCZAK Mahasatya  646,312km New York

 

10-dobowy

1. ŻUK Paweł         1130km Ateny

2. JANCZAK Mahasatya 1016,888km New York

 

1000km

1. ŻUK Paweł         8dni:18h:34min:39sek Ateny

2. JANCZAK Mahasatya  9dni:21h  New York

 

1000mil

1. ŻUK Paweł   14dni:20h:00min:14sek  Ateny

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside